Отзывы о работе на птицефабрике в Польше

Рекомендации о работе фирмы, польские рабочие будни эмигранта. Вопросы по рабочим визам

Отзывы о работе на птицефабрике в Польше

Сообщение oleg_z » 06 янв 2014, 13:20

Уважаемые посетители нашего форума, оставляйте свои отзывы о работе на птицефабрике в Польше. Опишите также, сколько Вам платили за вашу работу. За фото с работы будем благодарны!
oleg_z
Администратор

Re: Отзывы о работе на птицефабрике в Польше

Сообщение Назар Т » 09 сен 2014, 15:46

Доброго дня!
Мене звати Назар, я з Львівської області. Моя мама їздила на заробітки, тепер я. Приїхав до Львова, був у двох агенціях, але нічого тямущого не розповіли. Приїхав додому, моя сестра прийшла зі знайомою у гості до нас та розповіла про WestWork . Задзвонив до них, вони мені запропонували роботу на птахофабриці . На мою думку не існує легка і тяжка праця. Працював змалечку. Вони відверто говорять стосовно птахофабрики – я на те й розраховував. Зробили візу та я поїхав до Польщі працювати та заробляти гроші. Так, там потрібно працювати, поляки працьовиті!
То що за бридоти і глупоти пишуть на інних сайтах стосовно WestWork? Якщо ви- дурні, то сприймайте усе, що пишуть на тих сайтах! Це добре для вас, WestWork- долбані відвалять! Буду звертатися ще, львівські агенціі багато дурять ще й за такі грощі. Є такі люди, які видають себе WestWorkServis – обережніще, чув погане про цей сервіс!
Респект вам і уважуха, WestWork!
Слава Україні!!!
Назар Т

Re: Отзывы о работе на птицефабрике в Польше

Сообщение Pionz » 13 дек 2017, 22:16

Працював на птахофабриці в Польщі. Умови непогані, оплата хороша. Контракт підписував ще на Україні, тому їхав спокійно. Влаштовувався через цю агенцію. Тут безліч вакансій на роботу в Польщі. Рекомендую.
Pionz

Вернуться в Рекомендации о работе фирмы